Доставка та оплата

🕔 Графік роботи компанії

  1. Замовлення приймаються 24/7 через сайт Herbal Spirit.
    У телефонному режимі – з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00
  2. Доставка/відправка замовлень – на наступний робочий день після підтвердження замовлення клієнтом.
  3. Передплачені замовлення та ті, що не потребують підтвердження, опрацьовуються в першу чергу!

 


 

🏷 Система знижок

 

В нас працює система накопичувальних знижок, до –15%.
Як? А так:

3% – при сумі замовлень від 500 грн
5% – при сумі замовлень від 2000 грн
10% – при сумі замовлень від 5000 грн
–15% – при сумі замовлення від 10000 грн

Зверніть увагу, що це працює тільки для зареєстрованих клієнтів, та знижка накопичується з замовлень, вартість яких не менше 500 грн. Знижка працює на кожне наступне замовлення, при досягненні суми, з якою спроваджується знижка.

 


 

🚚 Варіанти доставки

 


Нова Пошта

За допомогою доставки Новою Поштою, Ви можете отримати свої замовлення навіть у найвіддаленіших куточках України. Оплата за доставку проводиться клієнтом при отриманні замовлення відповідно до тарифів перевізника якщо не передбачена безкоштовна доставка. Термін доставки 1-3 дні без урахування вихідних. Дізнатися адреси представництв у Вашому місті (регіоні), їх телефони і тарифи Ви можете на сайті.

Товар доставляється у зручне для Вас відділення «Нової Пошти» на всій території України. Зі списком відділень та графіком роботи Ви можете ознайомитись на сайті Нової Пошти.

Термін зберігання вантажу на складі транспортної компанії "Нова Пошта" становить 5 днів з моменту прибуття, по закінченню цього терміну посилка буде повернена відправнику. Шановні покупці, якщо у Вас з будь-яких причин не виходить забрати посилку в установлений термін, просимо Вас зв'язатися з нашими представниками для зміни реквізитів одержувача, це дозволить уникнути ситуації, коли Ваш вантаж, відправлений в термін, повернеться на склад відправника.

УВАГА! Автоматичне повернення відправлень на 6-ий день після прибуття на відділення. У разі повернення відправлення ВСЕ послуги за пересилку в обидві сторони і зберігання посилки оплачуються Замовником.

 

Експрес доставка по Києву

Це найшвидший метод доставки службами таксі, але ця послуга доступна лише у місті Київ та для найближчого передмістя Києва. Доставка здійснюється за тарифами таксі.

 


 

💸 Варіанти оплати

 

Готівкою (накладений платіж)

Найпростіший спосіб. При такому варіанті розрахунку Ви оплачуєте товар за фактом його отримання. Просимо Вас звернути увагу на те, що при такому виборі способу оплати вартість доставки збільшується відповідно до тарифів транспортних компаній, тому що за послугу накладений платіж транспортні компанії стягують додаткову комісію. Комісія за послугу «Накладений платіж» від Нової пошти + 4% від вартості замовлення (мінімум 10 грн) і буде включена у вартість замовлення. При цьому окремо оплачувати послугу «Накладений платіж» покупець при отриманні не буде.

 

Оплата карткою Visa / Mastercard on-line

Ви можете оплатити своє замовлення не виходячи з дому картою будь-якого банку. Настійно просимо вказати свій E-mail чи Telegram при оформленні замовлення. Після оформлення, Ваше замовлення відправляється на перевірку, про що ви отримуєте відповідне повідомлення на пошту.

Моментальне зарахування коштів, прискорює процес відправки замовлення. Рекомендуємо вибирати цей спосіб, якщо для вас дуже важливі терміни отримання замовлення. Увага: рекомендуємо здійснювати оплату тільки після узгодження наявності всіх товарних позицій.

 


 

👌 Повернення

 

Можливо зробити повернення товару, якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин, протягом 14 днів з моменту покупки такого товару. Повернення коштів за такий товар, оплачених раніше, провадиться протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару назад Продавцем та заяви про його повернення. Заява має бути складена власноруч та мати оригінал підпису Покупця.

Уверх