Популярні запитання

З чого слід розпочати?

Перш ніж застосовувати церемоніальну суміш Рапе, слід прочитати статтю про Рапе та дослідити описи сортів. В асортименті нашого магазину їх більше 20-ти й кожен має особливий склад, а отже й ефект чи направленість. Виберіть сорти котрі вам резонують, щось точно відгукнеться. Рапе досить універсальний інструмент, враховуючи різноманітність сортів та їх складу кожного, та може використовуватися для різних цілей, від церемоніального формату, до індивідуальних практик.

▶️ Ознайомитися з асортиментом Рапе

Зважайте на вашу інтуїцію, такий підхід часто буває більше відповідний ніж чиясь рекомендація. Для проби та знайомства з сортом Рапе в нас є варіація об'єму 2 мл — цього вистачає у середньому на 7-10 разів, а також цього достатньо щоб зрозуміти, підходить вам даний мікс, чи ні. А також не забудьте придбати трубку-аплікатор для Рапе! 

 


 

Що потрібно для проведення Рапе Церемонії?

Якщо ви вже маєте уявлення про Рапе та формат церемонії, ознайомитися з властивостями кожного сорту не буде лишнім.

Для проведення церемонії чи індивідуальної практики Рапе потрібно:

🌿 Суміш Рапе. Власне суміш з якою ви будете працювати;

🪈 Трубка-аплікатор. Вони бувають двох типів: Куріпі (для індивідуальної практики) та Тіпі (для церемонії). 

Цього вже достатньо для використання рапе. Великий асортимент алпікаторів та аксесуарів для Рапе представлений на нашому сайті.

Для поглиблення та збагачення досвіду ви можете використовувати:

🌀 Пало Санто чи Біла Шавлія — пахощі для гармонізації простору перед церемонією;

🚬 Священний тютюн Мапачо — використовується також для чистки простору та як провідник;

💦 Florida Water: Аква де Флоріда та інші аромати цієї серії — чудово знімає симптоми дискомфорту в носі після продування та дає заспокоєння.

Набору цих додаткових інструментів цілком достатньо щоб провести якісну церемонію Рапе. Ви можете поєднувати різні звукові чи медитативні практики з Рапе. А майстрам, хто займається цим на регулярній основі пропонуємо, для зручності зберігання та перенесення — мішечки та шкатулки для Рапе.

 


 

У чому відмінність сортів? Що входить до складу Рапе?

Суміш Рапе готує шаман племені з рослин, що ростуть поблизу, тому суміші відрізняються за складом та ефектом. Зазвичай в основу суміші Рапе входить тютюн Мапачо та робить сорти на якомусь різні однорідними, але окрім тютюну до складу Рапе додають інші елементи: попіл, кора, коріння, насіння та листя сакральних дерев та рослин. Це власне й відрізняє склад та властивості кожного з сортів, що робить їх самобутніми та індивідуальними.

Тому ми радимо для початку ознайомитися з сортами, взяти пробники по 2 мл й визначити для себе що вам резонує. Є також суміші без додавання Мапачо, наприклад Рапе Apurina — він не дає такого сильного стану заземлення та дещо простіше сприймається, чудовий вибір для знайомства!

 


 

Який із сортів найсильніший?

За великим рахунком Рапе не категоризується за силою, хоча й мають відмінність між собою. Все більше залежить від наміру та мети використання. Можна звісно виділити окремі сорти Рапе (наприклад сорт Sananga), що можуть називатися "сильними", ми такі позначили в описах товарів. Але в будь-якому випадку все індивідуально.

 


 

Що порадите для медитації?

Однією з властивостей Рапе є активація шишковидної залози, тому більшість сортів підходять для цієї мети. Такий вплив має тютюн Мапачо, це власне й призводить до гармонізації свідомості, спокою, що є фундаментом більшості духовних практик. А комбінації сортів що підходять саме вам для цього ви можете визначити лише емпірично. Так, Рапе, в деяких випадках, можна змішувати по 2-3 сорти, що загалом дає об'єднаний ефект.

 


 

Що порадите для чистки пазух?

Сорти Рапе, що містять у своєму складі попіл підходять для цього. Це так працює так: тютюн Мапачо стимулює слизову, а попіл дає лужний ефект. За відгуками наших покупців, з цим чудово справляється сорт Tsunu, але й багато інших сортів здатні вам з цим допомогти.

 


 

Звідти ви берете Рапе та чи воно якісне?

Компанія Herbal Spirit працює вже не один рік в цій галузі. Ми працюємо напряму з постачальниками з Перу та Бразилії, що за великим рахунком не є критерієм оцінки та якості. Ми особисто тестуємо суміші перед тим як пропонувати їх вам, а орієнтиром для пошуку партнерів є наш досвід (перевірені особисто), чи рекомендовані довіреними нам людьми.Ми стежимо за якістю нашої продукції, якщо у вас виникли додаткові запитання — пишіть нам, ми завжди відкриті для діалогу.

 


 

Чи проводимо ми церемонії, МК-навчання?

Наразі ми не проводимо церемонії, або ж дуже рідко та вибірково. Можливо в майбутньому з'явиться така послуга на сайті.

А стосовно навчання та майстер-класів — ми проводимо в невеличких групах чи індивідуально. Це посвята чи ініціація, це інформація для ознайомлення з культурою взаємодії (правилами церемонії) з Рапе. Це прямо впливає на якість взаємодії з Духом Рослини.

Я особисто проходив «посвяту-ініціацію» (умовна назва) у Шаманів з Перу племені Huni Kuin, це плем'я, що зберігає знання Рапе, цими знаннями ми й ділимося з вами на своїх МК по Рапе.

 


 

Як правильно користуватися Рапе?

На ютубі є відео що прояснює процес використання Рапе. Згодом ми запишемо окреме відео від себе й розкриємо основні принципи проведення церемонії. На цей момент ми лише можемо коротко проконсультувати, або ж провести майстер-клас по організації церемонії Рапе.

Якщо коротко та по простому, використовуйте наступний алгоритм:

  1. Створіть атмосферу. Запаліть пахощі та налаштуйте атмосферу для церемонії;
  2. Підготуйте Рапе. Можете насипати на долоню дві "горошинки" суміші, цього якраз вистачить для знайомства;
  3. Використання. Ви можете задути Рапе самі або ж вам може хтось допомогти. Насипте Рапе в аплікатор, зробіть глибокий вдих-видих та розпочинайте практику. Традиційно Рапе "вдувається" для початку в лісу ноздрю, а потім в праву.
  4. Рекомендації. Спостерігайте відчуття, не закидайте голову назад, глибоко дихайте та приймайте стан. Підготуйте завчасно серветки, щоб очистити пазухи після церемонії. Ефект триває недовго та супроводжується глибокими станами заземлення. Бажано, щоб вас нічого не відволікало. Виходити зі стану потрібно повільно.

 

Спостерігайте свої відчуття після церемонії та діліться своїми враженнями в комментарях.

 


 

Як часто можна використовувати Рапе?

На цю тему багато думок і рекомендацій, та й деякі сорти мають свою частоту використання. Ми схиляємося до інтуїтивного дослідження даного питання, оскільки кожен ставить свої цілі та наміри перед Рапе. Спочатку, може бути більше інтересу та необхідності, але як показує практика, згодом це все набуває більш «правильної» форми. Є таке прислів'я: «Отрута у малих кількостях, може бути ліками, так і ліки у великих кількостях може бути отрутою!». Все має свою межу, і оскільки Рапе це Медицина, то й відноситися до цього варто відповідно!

 


 

Чи є залежність від Рапе?

Виходячи з особистого досвіду, спостереження та «дослідження» цього питання, саме Рапе не викликає ні звикання, ні залежності. Воно навіть працює як Інструмент роботи з залежностями: куріння, алкоголю, наркотиків у міру своєї сили та з правильними намірами… Подібні симптоми можуть спостерігатися у людей, що мають «ДОСВІД» залежності нюхальних наркотиків, і підсвідомо чи навіть усвідомлено роблять собі підміну, але це глибша тема і до теми питання воно відношення не має.

Уверх